Lilleriiul SLR 800x450x850

Lilleriiul SLR 800x450x850

Hind: 170.00 eur  (hind sisaldab käibemaksu)

Mõõdud: 800x450x850 (pikkus x laius x kõrgus)

 

  • Lepapuidust (naturaalne puit st. pole kaetud viimistlusvahendiga).
  • Puidust lillekast, lilleriiul sobib hästi nii tuppa kui ka õue terrassile ja rõdule. Lilleriiulit saab kasutada ka maitsetaimede kasvatamiseks.
  • Lilleriiul tarnitakse detailidena, kaasas vajalikud kinnitusvahendid. Lihtne kokkupanna.
  • Lilleriiuli sisse sobib kaks 800mm plastmassist rõdukasti (müügil ehituspoodides). Plassmassist rõdukastid (st. plastmassist lilleriiuli sisu) ei ole puidust kastiga kaasas!

Kui soovite hinnapakkumist või lisateavet toote kohta, siis palun võtke alloleva vormi kaudu meiega ühendust.

Kirjeldus

Puidust lillekastid on populaarseks valikuks aia- , terrassi- ja rõdukujundustes.

Mõned puidust lillekastide peamised eelised:

Esteetiline ilu: Puidust lillekastid lisavad aiale või rõdule looduslikku ja sooja ilmet. Nende looduslik välimus sulandub hästi erinevate keskkondadega ning annab võimaluse luua kauni ja stiilse taimede kasvukeskkonna.

Vastupidavus: Kvaliteetsest puidust lillekastid on vastupidavad. Puitmaterjal suudab taluda erinevaid ilmastikutingimusi, sealhulgas päikest, vihma ja lund juhul kui lillekast on korralikult töödeldud ja hooldatud ilmastikukindlate viimistlusvahenditega (soovituslikult UV-kaitsmega).

Ökoloogiline sõbralikkus: Puit on looduslik ja taastuv ressurss, mis muudab puidust lillekastid keskkonnasõbralikuks valikuks. Lisaks võib puit anda kasvavatele taimedele looduslikuma keskkonna kui näiteks plastikust või metallist kastid.

Isikupära ja kohandatavus: Meie puidust lillekastid on saadaval erinevates suurustes, kuju ja stiiliga. Puidust lillekastid võimaldavad isikupärastada aia- , terrassi- või rõdukujundust ning anda sellele unikaalse ja isikupärase välimuse. Neid saab viimistlusega kohandada vastavalt individuaalsetele eelistustele ja stiilile.

Kokkuvõttes pakuvad meie puidust lillekastid esteetilist ilu, mitmekülgsust, ökoloogilist sõbralikkust ning võimalust luua isikupärane taimede kasvukeskkond.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top