on eestimaine mööblitootja, tegutsedes 2009. aastast Lääne-Virumaal.

Meie mööblitootmine sai alguse soovist sisustada oma saun ja sauna eesruum mööbliga, mis oleks sinna mõeldud ja sobilik. Mööbli valmistamiseks kasutame eestimaist taastuvat loodusressurssi – lepapuitu, töödeldes seda keskkonnasõbralikult ja säästlikult.

Meie tootevalikus on erinevate mõõtude ja lahendustega saunapingid, istepingid, riiulkapid, riiulid, moodulriiulid, puidust kastid, lillekastid, lauad, riidenagid ning põrandarestid ja lavaastmed. Laiendame oma tootevalikut pidevalt võttes aluseks klientide soove ja nõudlust.

Toodame mööblit, mis sobib maakoju, suvilasse, terrassile, rõdule ja sauna. Soovime, et saunad, maakodud ja suvilad poleks kohad, mis on sisustatud sinna kokku veetud, mujalt üle jäänud vana mööbliga vaid ikka mööbliga, mis sinna sobib ja loob kodutunnet ning mõnusat elukeskkonda.

 Mööblivalmistajana hindame sanglepapuidu kena tekstuuri ja kergelt punakat tooni. Lepamööbel meenutab veidi mahagoni, mistõttu on sangleppa nimetanud ka vaese mehe mahagoniks. Sanglepa puit on kerge, pehme, hästi töödeldav. Lepapuidu punakas toon ja vähene määrduvus on teinud ta ka nõutavaks saunaruumide viimistlusmaterjaliks leili- ja puhkeruumide siseviimistluses.

Meie tooted on viimistelemata st. naturaalsest puidust, mis pole kaetud  viimistlusvahendiga. Tänapäevased mööbli  viimistlus-võimalused on peaaegu lõputud (õlid, peitsid, värvid, vahad, lakid jne ) ja nii on igal inimesel võimalik  vastavalt oma maitsele meie tooteid viimistleda või kasutada hoopis naturaalsel kujul.  Meie mööblit on võimalik tellida ka erinevate kuumpressitud mustritega, mis annavad toodetele omanäolisust.

Väärtustame eestimaist puitu ja tervislikku elukeskkonda!