on eestimaine mööblitootja, tegutsedes 2009. aastast Lääne-Virumaal.

Toodame kodumaisest lepapuidust mööblit, mis sobib nii eluruumidesse kui ka sauna, maakoju, suvilasse ning terrassile, rõdule ja aeda.Soovime, et saunad, maakodud ja suvilad poleks kohad, mis on sisustatud sinna kokku veetud, mujalt üle jäänud vana mööbliga vaid hoopis mööbliga, mis sinna sobib ja loob kodutunnet ning mõnusat elukeskkonda.

Tootevalikus on erinevate mõõtude ja lahendustega saunapingid, istepingid, riiulkapid, riiulid, moodulriiulid, puidust kastid, lillekastid, lauad, riidenagid ning põrandarestid. Laiendame oma tootevalikut pidevalt võttes aluseks klientide soove ja nõudlust.

Meie tooted on viimistelemata st. naturaalne puit, mis pole kaetud  viimistlusvahendiga. Kuna tänapäevased mööbli värvi-ja disainivõimalused on lõputud (õlid, peitsid, värvid, vahad, lakid jne ) siis on igal inimesel võimalik  vastavalt oma maitsele tooteid viimistleda või kasutada hoopis naturaalsel kujul.  Tooteid on võimalik tellida ka erinevate kuumpressitud mustritega, mis annavad toodetele omanäolisust.

Väärtustame eestimaist puitu ja tervislikku elukeskkonda!